#logo

projkty logo

Jakie #logo dla firmy? 

Logo Twojej firmy to często pierwszy punkt styku Twojego biznesu ze światem zewnętrznym. Upraszczając, pełni podobną rolę co Twoje zdjęcia profilowe w kontaktach prywatnych. Jego zadaniem jest identyfikacja – wyróżnienie się spośród innych firm oferujących, być może, podobne produkty czy usługi. Dobrze zaprojektowane logo powinno wywoływać u przyszłego klienta czy kontrahenta oczekiwane skojarzenia. Wydaje się, że to po prostu znaczek, ale to ważna część tożsamości Twojej firmy. Element, który może zdecydować, czy ktoś poświęci chwilę uwagi na zapoznanie się z ofertą, a jeśli już to zrobi to kto wie… 

Jak projektujemy logo w #onlyMy

  1. Poznajemy się. Potrzebujemy wiedzieć jak najwięcej o tym czym zajmuje się (lub będzie zajmować się) Twoja firma. Na jakim rynku działasz? Dlaczego Klienci wybierają Twoją ofertę? Co chciałbyś, żeby myśleli o Twojej firmie? Wreszcie pytamy co Ci się podoba. 
  2. Ustalamy jak będziesz używać logo i wspólnie decydujemy jakie warunki musi ono spełniać. Uzgadniamy, czy zależy Ci, aby logo zawierało elementy graficzne, które powinny zostać narysowane od zera, czy lepiej sprawdzą się elementy geometryczne, a może nazwa Twojej firmy jest tak nośna, że sam kolor i odpowiedni krój czcionki wystarczą? 
  3. Przedstawiamy pierwsze szkice – 3 projekty, z których wybierasz jeden, nad którym dalej pracujemy. 
  4. Dopracowujemy projekt – to trudny etap, bo wymaga powiedzenia sobie w którymś momencie stop – to jest właśnie to czego szukaliśmy i nie będziemy szukać dalej. 
  5. Przekazujemy Ci ostateczną wersję projektu wraz z propozycjami wykorzystania go na różnego typu materiałach. Logo przekazujemy Ci oczywiście wraz z prawami autorskimi do niego. 

Dlaczego warto zainwestować w projekt #logo

łatwiej przyciągniesz uwagę klientów i ułatwisz im zapamiętanie Twojej firmy logo to pierwszy element, dzięki któremu dotrzesz do klientów z informacją o filozofii Twojej firmy  dzięki rozpoznawalności w mediach społecznościowych rozwiniesz swój biznes szybciej 

Ile kosztuje projekt #logo

Najprościej mówiąc – to zależy…  
Od czego? Od stopnia skomplikowania projektu. Od tego czy elementem propozycji #logo ma być również slogan – hasło dla Twojej firmy. Od tego czy #logo będzie częścią większego realizowanego wspólnie projektu. U nas ceny zaczynają się od 500 zł. 

A dlaczego właśnie #onlyMy ?

przekazanie praw autorskich
Umowa o przekazaniu praw autorskich

Projekt jest robiony na Twoje zamówienie, dlatego przekazujemy Ci prawa autorskie na wykonany projekt. Nie może być inaczej. Jeśli nam pozwolisz, chętnie będziemy zachwalać Twoją stronę prezentując ją jako efekt wspólnej pracy.